Banedagboka

For å hjelpe de som brøyter – Husk å dra målene av banen!
Husk å slokke lyset!
Hvis det snør veldig mye og det legger seg snø på banen må treningen stoppes!

Treningsøkta – administrer ditt lag

Treningsøkta fra NFF der et verktøy for trenere for å administrere lag og treninger, samt å kommunisere med spillere og foreldre. Registrer ditt lag og få bruker her.

Styret i fotballgruppa:

Oppdatert 15.03.2016

RolleNavnTelefonE-post
Leder, trenerkontakt og ansvar for oppfølging av kvalitetsklubbAdrian Viken97085550adrian_viken@hotmail.com
Nestleder/sportslig lederBjørn Ivar Wågan98 44 87 33bjorn.ivar.wagan@ntebb.no
Sekretær / JentesatsingMarianne Solbakken48 16 82 77Marianne.solbakken1@gmail.com
KassererSondre Rønning97 87 23 60sondre-ronning@hotmail.com
BarnefotballansvarligErik Stavrum95 72 40 14erik@aslinka.no
DugnadsansvarligJostein Kjølstad90 65 64 01joskjo@online.no
Vararepresentanter / Ressurser for styret:
Materialforvalter og Fair Play-ansvarligLisbeth Berdahl40 48 06 26lisbethberdal@hotmail.com
Sponsoransvarlig (inkl. adventskalender mm) / JentesatsingRagnhild Kjesbu90 95 51 65ragnhild.kjesbu@yahoo.no
Banedagbok-ansvarlig
(ikke styremedlem)
Ove Holmen92 22 48 05ovesinmail@gmail.com
SponsorarbeidRune Ystårdru-ystga@online.no
SponsorarbeidMalin Viken92 29 09 96malin_viken@outlook.com
Dugnad / vedlikeholdRune Holden 95 76 23 07runeholden@hotmail.com
Ressurs til styret
JentefotballansvarligLaura Overrein
FIKS-ansvarligØyvind Austad97 77 35 21oeaustad@online.no
Ressurs for styret/kasserer og jentesatsingÅse Overrein91 36 88 75aase.ov@online.no
Ressurs for ny leder

Geir Almlid97773521geiralmlid@hotmail.com

Referater:

2019:
Styremøte 20190117
Årsmøte 20190206 og Årsmelding 2018
Styremøte 20190214
Styremøte 20190230

2018:
Styremøte 20180213
Styremøte 20180322
Styremøte 20180523
Styremøte 20180823
Styremøte 20181002
Styremøte 20181122

2017:
Årsmøte 20170131 og Årsmelding 2016
Styremøte 20170117
Styremøte 20170222
Styremøte 20170320
Styremøte 20170427
Styremøte 20170606
Styremøte 20170822
Styremøte 20171003
Styremøte 20171212

2016:

Styremøte 20161129
Styremøte 20161026
Styremøte 20161005
Styremøte 20160920
Styremøte 20160823
Styremøte 20160613
Styremøte 20160530
Styremøte 20160414
Styremøte 20160302
Styremøte 20160202

Lagledermøte 20161108
Lagledermøte 20160314