Banedagboka

For å hjelpe de som brøyter – Husk å dra målene av banen!
Husk å slokke lyset!
Hvis det snør veldig mye og det legger seg snø på banen må treningen stoppes!

Treningsøkta – administrer ditt lag

Treningsøkta fra NFF der et verktøy for trenere for å administrere lag og treninger, samt å kommunisere med spillere og foreldre. Registrer ditt lag og få bruker her.

Styret i fotballgruppa:

Oppdatert 15.03.2016

Fotballstyret   
RolleNavnTelefonE-post
StyrelederGeir Almlid97 77 35 21geiralmlid@hotmail.com
Nestleder/sportslig lederBjørn Ivar Wågan98 44 87 33lillianwaagan@hotmail.com
SekretærAnn Elisabeth Todal90 74 93 48anneliss@ntebb.no
KassererÅse Overrein91 36 88 75aase.ov@online.no
MaterialforvalterSvein Harald Kirknes92 48 42 34sveh-k@online .no
Dugnadsansvarlig Bjarne Martin Lyngstad95 73 73 00kristin@lyngstadhonseri.no
VaramedlemLisbeth Berdal
VaramedlemJon Bjarne Madsen
Banedagbok-ansvarlig
(ikke styremedlem)
Ove Holmen92 22 48 05ovesinmail@gmail.com

Referater:

2017:
Årsmøte 20170131 og Årsmelding 2016
Styremøte 20170117
Styremøte 20170222
Styremøte 20170320
Styremøte 20170427
Styremøte 20170606
Styremøte 20170822

2016:

Styremøte 20161129
Styremøte 20161026
Styremøte 20161005
Styremøte 20160920
Styremøte 20160823
Styremøte 20160613
Styremøte 20160530
Styremøte 20160414
Styremøte 20160302
Styremøte 20160202

Lagledermøte 20161108
Lagledermøte 20160314